Sportovní dopoledne v ZŠ

Prázdniny už klepou na dveře, a to znamená, že se brzy z našich předškoláčků stanou školáci. Aby pro ně byl přechod mezi školkou a školou co nejhladší, vyrazili jsme 9. června na další návštěvu základní školy. Tentokrát si pro nás školáci z 2. třídy s paní učitelkou Vendulkou Bitalovou připravili sportovní dopoledne na hřišti, během kterého jsme si mohli vyzkoušet co obnáší hodina tělocviku. Ze školáků se stali učitelé, kteří si rozdělili předškoláky do menších skupin, ve kterých se jim věnovali. Společně si zahráli fotbal, vyzkoušeli si skok daleký, hod míčkem a sprint. Na samý závěr si společně oběhli kolečko kolem stadionu. Děkujeme za příjemně strávené dopoledne a v září na shledanou.
                                                                                    P. Maršánová