Sovy a dravci

Sova Hedvika nás provází celým školním rokem. Přináší dětem do tříd dopisy. Jsou v nich pohádky, vzkazy od kamarádů zvířátek, zajímavosti z přírody, hry a také úkoly. Jejich prostřednictvím společně poznáváme přírodu, její proměny a krásy. Učíme se ji vnímat, milovat a také chránit.
Abychom se o sovách dozvěděli něco navíc, pozvali jsme i letos odborníka - chovatele sov a dravců Františka Kunce. Děti si nejvíce zapamatují informace, které jsou spojené s prožitkem a názornou ukázkou. A my jsme si mohli sovy a dravce pohladit a prohlédnout pěkně zblízka.
Pro nejstarší děti manželé Kuncovi ve spolupráci s učitelkami MŠ připravili vzdělávací program Pojďme poznat zvířátka naší přírody. Více na https://www.msslavonice.cz/index.php?moduser=user&page=50