Já a moje školka - Ovečky

I tento školní rok jsme v naší školce přivítali další nové dvouleté děti. První dny ve školce pomáháme s adaptací dětí v novém prostředí, podporujeme je ve vytváření a získávání schopnosti přizpůsobit se změně jakou je právě pro ně vstup do MŠ. Navazujeme citový vztah mezi učitelkou a dítětem, který se prohlubuje ve vzájemném denním styku. Pomáháme dětem vyznat se v novém prostředí, učit se žít podle určitých pravidel. Je důležité vytvářet dobrou atmosféru radosti a pohody, ve které se děti budou cítit dobře.
                                                                     L. Kudrfalcová