Ovečky a Kuřátka - závěrečná akce s rodiči

Přiblížil se konec školního roku a s ním spojená třídní rozloučení. Rozlučka nejmladších dětí ze tříd Oveček a Kuřátek se konala v krásném prostředí areálu střelnice. Se svými učitelkami se sešli téměř všechny děti a rodiče. Po předání malých dárku si děti vyzkoušely střílení ze vzduchovky a praku, opekly si špekáčky a dostaly medaile za první místo ve střelbě na terč. Počasí se jako zázrakem umoudřilo a společně jsme si užili příjemné a slunné odpoledne. Děkujeme Sportovně střeleckému klubu Slavonice za poskytnutí areálu.