Těšíme se na prázdniny / Malý zdravotník

Poslední dny ve školce bývají naplněné těšením se na prázdniny. Předávají se obrázky, pracovní listy, odměny a dárečky. Více času se tráví v přírodě, na hřišti a na výletech. Než se děti rozejdou na prázdniny, kde je čeká plno krásných a určitě i dobrodružných zážitků, uspořádaly učitelky pro třídu Rybiček a Žabek dopoledne plné užitečných rad. Děti se v rámci zdravovědy seznámily, jak pomoci kamarádovi, který se zranil na kole nebo koloběžce. Dozvěděly se, jaké číslo volat, když potřebují zavolat záchrannou službu. Co dělat, když dostanou žihadlo a nebo si zlomí ruku nebo nohu, jak pomoci v případě přehřátí organismu.
                                                                                    D. Loudínová