Vánoční besídka a zpívání u stromečku na náměstí

Po roce přišly zase Vánoce a s nimi také očekávaná besídka a vánoční nadělování. V tento den nás navštívit starosta města Ing. Hynek Blažek, který si s námi zazpíval koledy a popřál všem dětem i zaměstnancům radostné Vánoce, hodně zdraví a sil do dalšího roku. Dárků bylo letos ve všech třídách opravdu hodně, a tak jsme měli celé dopoledne co dělat, abychom je všechny rozbalili, prohlédli a vyzkoušeli.
K našemu zpívání ve školce a později i na náměstí u vánočního stromečku zahráli na akordeony žáci ZUŠ Kryštof a Eliška pod vedením své učitelky Evy Novákové. Naše už tradiční vystoupení na náměstí je příležitostí k setkání rodin a známých, k malému zastavení v předvánočním shonu. Děti byly za svoje úsilí odměněny potleskem a drobným dárkem, který pro ně připravil zřizovatel.
Přípravu pódia a ozvučení zajistilo i letos městské kulturní středisko - vedoucí odboru Stanislav Filler, kterému děkujeme za podporu a spolupráci.