logotyp
Login

Aktuality

Podzimní prázdniny

Ministr školství vyhlásil podzimní prázdniny mimořádně na dobu od 26.10. do 30.10. V této době bude probíhat provoz MŠ I. bloku (třída Kuřátek a Oveček). O případných změnách vás budeme informovat. Sledujte proto informace vyvěšené v MŠ na místech k tomu určených.
Nouzový stav a s ním související přísněší opatření vyhlášená ministrem zdravotnictví prozatím neomezují provoz a vzdělávání v mateřských školách. Stále však platí zvýšená hygienická opatření a nošení roušek pro veškerý doprovod dětí a návštěvy v prostorách školy, je také důležité, aby rodiče nechávali děti s příznaky různých onemocnění doma a nemoc řádně doléčili. Děkujeme 

Pokyny pro rodiče

Vzhledem k současné situaci týkající se pandemie COVID-19 žádáme rodiče o ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP ke zdraví všech osob přítomných v MŠ.
 
Škola se řídí platnými předpisy, zejména dokumentem MŠMT „Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19“ a aktuálními pokyny vlády.
Sledujte informace týkající se případných změn na nástěnkách tříd a školním webu.
 
Pobyt dětí v prostorách MŠ JE BEZ ROUŠEK.
 
Dítě může být přijato pouze bez akutních zdravotních potíží (rýma, kašel, teplota, bolest břicha…). Pokud se příznaky projeví během dne, kontaktuje učitelka zákonného zástupce a informuje ho o nutnosti bezodkladného vyzvednutí dítěte z MŠ.
 
Při vstupu do budovy MŠ používá doprovod dítěte roušku a dezinfekci na ruce.
 
Po příchodu do šatny změří učitelky dítěti teplotu bezkontaktním teploměrem, dohlédnou na řádné umytí rukou před vstupem do třídy.
 
Prostory MŠ jsou pravidelně uklízeny, větrány a několikrát denně dezinfikována riziková místa dle vnitřních předpisů školy.
 
Škola v průběhu školního roku zváží dle aktuálního stavu konání sportovních, kulturních a společných vzdělávacích aktivit. Jejich konání není obecně zakázáno.
 
Rodič má POVINNOST NAHLÁSIT PŘI ZJIŠTĚNÍ PŘÍZNAKŮ NEBO POTVRZENÍ COVID-19 tuto skutečnost vedení školy. MŠ následně ve spolupráci s KHS zvolí další postup.

Organizace školního roku

Školní rok 2020-2021Školní rok 2020-2021

Mateřská škola SlavoniceBrněnská 200 tel. 384 493 118 návrhy školní dekorace: akademická malířka Zuzana Krajčovičová


Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home Mateřská školka Slavonice

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign