INFORMACE RODIČŮM

Výuka v mimořádném režimu bude v MŠ probíhat do 5.6. Pokud se v té době nic výrazně nezmění, budeme od 8.6. mírně uvolňovat provoz.

V případě, že i po zodpovědném zvážení všech rizik budete chtít Vaše dítě k docházce do mateřské školy přihlásit, kontaktujte školu do pátku 5.6. do 12,00 hodin prostřednictvím e-mailu benesova@msslavonice.cz
Uveďte, od kterého dne Vaše dítě nastoupí, zda bude docházet na celý den nebo na dopoledne. Budou Vám zaslány pokyny a čestné prohlášení, které je nezbytné vyplnit a při nástupu dítěte odevzdat učitelce.

Žádáme Vás, aby byla i nadále důsledně dodržována nezbytná opatření k zajištění bezpečnosti a zdraví dětí i dospělých.

O případných změnách vás budeme informovat, sledujte proto pravidelně aktuální informace na tomto webu a e-mailovou komunikaci.

UZAVŘENÍ MŠ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

Ředitelka MŠ oznamuje, že po dohodě se zřizovatelem bude Mateřská škola Slavonice v době od 20.7. do 7.8. 2020 uzavřena. Znovu otevřena bude od 10.8. 2020.

AKTIVITY PRO DĚTI A RODIČE

Máte doma školkové dítě? Zabavit a připravit jej hravě do školy můžete každý den podle kvalitních materiálů, bestsellerových knížek a videí s pedagogy:

ŠKOLKA HROU

Každý den najdete nové cvičení buď na:
FB Babyonline.cz www.facebook.com/Babyonline.cz
nebo na webu www.babyonline.cz/skolka-hrou