Masopustní karneval

Pátek 21. února
Masky si děti přinesou ráno do tříd, hlavní maškarní přehlídka a hry vypuknou až po svačině.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou podle sídla školy stanoveny takto: 24. 2. - 1. 3. 2020

Sova královna noci

Pátek 9. března
Nejen o sovách nám přijede vyprávět ošetřovatel a sokolník František Kunc ze záchranné stanice pro zvířata v Pavlově. S ním přijedou také jeho svěřenci - sovy Terezka a Filípek.

Screening zraku - Prima Vizus

Úterý 17. března v MŠ (platí jen pro přihlášené děti).

Ukliďme svět - Ukliďme Česko 2020

Středa 8. dubna. V případě špatného počasí bude akce probíhat v náhradním termínu.
Pojďme společně uklidit naučnou stezku!
V kolik hodin: Sraz v 9,15 před budovou MŠ.
S sebou: Dobrou náladu, pracovní oděv a rukavice, pevnou, nepromokavou obuv.

Co se děje na louce

Čtvrtek 16. dubna
Divadelní představení - pohádkové i vzdělávací současně v podání Jany Tůmové z divadla Sluníčko.

Filmové písničky

Pátek 24. dubna
S písničkami z dětských filmů za námi opět přijedou hudebníci a učitelé Leoš Drahotský a Miroslava Smékalová. Nebude chybět ani pestrá ukázka hudebních nástrojů.

Zápis do Mateřské školy Slavonice pro šk. rok 2020-21 / Den otevřených dveří

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro následující školní rok se bude konat ve středu 6. května 2020.

Malí i velcí návštěvníci si mohou v době od 8,00 do 10,00 hod prohlédnout třídy a další prostory školy, mohou sledovat právě probíhající aktivity, zapojit se do činností a her.

Tiskopisy (žádost o přijetí dítěte do MŠ a další) a informace týkající se podmínek pro přijetí nových dětí obdržíte v mateřské škole. Tiskopisy si můžete stáhnout také na zde na našich stránkách (v levém sloupci „Ke stažení“).

Děti, které by měly nastoupit předškolní docházku v MŠ kdykoliv v průběhu příštího školního roku (tedy i na jaře 2021), musí být přihlášeny už nyní.

Pro děti, které dosáhnou do 31.8. pěti let, je předškolní vzdělávání povinné.

Focení dětí v MŠ

Čtvrtek 14. května
Kodak Express Vladimír Cibulka, Třeboň

MDD - Indiánské léto

Středa 3. června
S Radkem Švábkem z divadélka Malé Bo se podíváme do Ameriky k indiánům. Budeme zpívat, tančit a soutěžit. Můžete svým dětem k této příležitosti připravit indiánské kostýmy.

Organizace školního roku

Školní rok 2019-2020Školní rok 2019-2020